Našim hlavním benefitem pro firmy, které uvažují o zápis svého zařízení na náš portál www.nejlepsizmoravy.cz je propojení portálu s internetovou komunitou I love Jižní Morava, která spravuje webový portál www.ilovejiznimorava.cz a FB komunitu I love Jižní Morava kde je okolo 61 000 členů a stále roste. Reálné statistiky, jsou důkazem toho, že toto spojení je šťastné, neboť internetová komunita I love Jižní Morava je prostřednictvím tipů na výlety, tipů na vyzkoušení ověřených zařízení a služeb pravidelně směřována na portál Nejlepší z Moravy.cz.

Lidé – návštěvníci se zájmem o Moravu, mají jedinečnou možnost získávat informace o Nejlepších zařízeních a službách z celé Moravy na jednom místě.
Internetová komunita přátel jižní Moravy ve spojení s webovým  portálem www.ilovejiznimorava.cz a FB komunitou  I love Jižní Morava  spolu s FB stránkou Víno přímo oslovuje týdně přes 200 000 lidí – se zájmem o vše moravské! Facebooková komunita přátel jižní Moravy od svého založení nepřetržitě roste. Důkazem toho budiž:

Statistika označení „To se mi líbí

(statistika se vztahuje k Facebook stránkám I love Jižní Morava)