aneb, jak to všechno začalo…

Vítejte na portále, který vybírá a ověřuje zařízení a služby z celé Moravy, výhradně pak ověřené a členy naší komunity vyzkoušené…. tedy Nejlepší z Moravy.

Portál vznikl v české verzi: www.nejlepsizmoravy.cz a zároveň pro přátele Moravy ze zahraničí připravujeme také v anglickou verzi www.thebestofmoravia.com
Portál vznikl na základě podmětů mateřské internetové komunity přátel Moravy I love Jižní Morava.
Součástí portálu Nejlepší z Moravy.cz je možnost zaregistrovat se a získat tak kartu výhod Klíč k Moravě – The Best of Moravia.com (dále jen Karta výhod).  Více o Kartě výhod zde.
Tato karta výhod je ZDARMA a dává svým držitelům možnost čerpat výhody, slevy ale i další možné benefity při jejich cestách a pobytech na celé Moravě.
Cílem portálu a karty výhod je propagovat Moravu jako takovou se všemi jejími zvláštnostmi, památkami,krásami, které k ní neodmyslitelně patří, ale i z pohledu komerčního života. Aktivně představovat a přibližovat jednotlivá zařízení a služby, která se můžou při cestách po Moravě skutečně hodit a když už představovat a doporučovat tak jen ty, kteří si to skutečně právem zaslouží a mohou nosit titul Nejlepší z Moravy.

 

 

 

Společnost Expainvest Alfa, s.r.o. připravila vydání Karty výhod – Klíč k Moravě – The Best of Moravia.com“.

Tato karta vznikla na základě požadavku internetové komunity I love Jižní Morava, která čítá okolo 68 tisíc členů – milovníků jižní Moravy. Jde o komunitu přátel pro kterou je společná láska k jižní Moravě a k Moravě vůbec. Důkazem toho je i záměr zakladatelů podporovat finančně především mladá folklórní sdružení. Internetová komunita I love Jižní Morava není náhodné srocení lidí, je to přirozené seskupení, které vzniká již dva roky a stále roste. Karta je zaměřena na všechna zařízení nejen na jižní Moravě, ale na celé Moravě.
Členové komunity se dotazují na vhodná doporučení, kde se skvěle najíst, kde se dobře ubytovat, kam na výlet, co podniknout v případě, že prší, kam s dětmi, kde si opravit auto, vypůjčit kolo, lodˇ, kde koupit výrobky z Moravy, kam zajít do muzea, atd.

V případě, že bude zařízení schopno nabídnout našim členům, majitelům „Karty výhod – Klíč k Moravě – The Best of Moravia“ nějakou výhodu (slevu, něco zdarma, atd.) zařadíme jej do námi doporučovaných a námi ověřených zařízení.

Zakladatelé se rozhodli vytvořit tyto webové stránky v české verzi: www.nejlepsizmoravy.cz  a protože Facebooková stránka I love Jižní Morava má na 5 tisíc členů ze zahraničí,  vytváříme souběžně  web: www.bestofmoravia.com v anglickém jazyce. Na tomto portále jsou prezentována ta nejlepší námi ověřená zařízení a služby z celé Moravy, která poskytují držitelům karty výhody pro návštěvníky z České republiky i ze zahraničí. Cílem je propagovat Moravu jako takovou se všemi jejími zvláštnostmi, památkami, ubytovacími službami, pohostinstvími… vše to co člověk při pobytu na Moravě hledá. Karta výhod  má i jednu odlišnost od ostatních podobných karet. Součástí každé Karty výhod, která je vždy unikátní, je samozřejmě čárový kód a QR kód a také, a v tom je ta odlišnost, telefonní číslo, na které může držitel karty v případě spokojenosti nebo nespokojenosti, zanechat informaci se zpětnou vazbou, kterou bude provozovatel webů předávat diskrétně majiteli zařízení. Toto telefonní číslo bude dostupné  7 dní v týdnu a  denně 24 hodin pro všechny  držitele karty.

Každá provozovna zařazená v projektu „Nejlepší z Moravy“ bude označena samolepkou (viz. příloha).

V současné době  evidujeme zájem o 20 000 karet a zřizovatelé mají představu do  jednoho roku dát do oběhu na 60000 kusů karet.

Karta je určena pro cesty, dovolené  po Moravě, zjednoduší výběr vhodného zařízení všem našim členům a jejich rodinám a také českým i zahraničním návštěvníkům. Rádi bychom našim přátelům nabídli možnost navštěvovat právě ta nejlepší námi ověřená  zařízení z naší krásné Moravy. A to je náš hlavní cíl.