Proč zařadit firmu, zařízení mezi Nejlepší z Moravy?

1. Firmy, zařízení, které naleznou návštěvníci a držitelé Karty výhod Klíč k Moravě (dále jen Karta výhod) jsou námi ověřené a tudíž patří mezi Nejlepší z Moravy. Na základě zařazení vaší firmy/zařízení na portál Nejlepší z Moravy.cz obdrží vaše zařízení samolepku (dále jen – pečeť kvality), která je zároveň navigací pro držitele Karty výhod – Klíč k Moravě pečeť kvality, je umisťována vždy viditelně, nejlépe na vchodových dveřích) pro držitele Karty výhod “Zde platí Karta výhod – Klíč k Moravě”

2. Výrazně se zvýší povědomí o vašem zařízení a následná návštěvnost. Návštěvnost vašeho zařízení se díky zapojení do příběhů a tipů na výlet, které připravujeme našim komunitám, výrazně zvýší. Prostřednictvím našich internetových komunit (lidí se zájmem o vše moravské) ovlivňujeme přímo přes 200 000 lidí týdně!!! Tito lidé mají jedno společné: všichni minimálně jednou za rok jedou cíleně na Moravu. Moravu milují!!!

3. Prezentace vašeho zařízení formou příběhu, pozvánkou, soutěží – cílením vyselektovaným vašim potenciálním zákazníkům.

4. V místě vašeho podnikání či v oboru vašeho podnikání, budou vaše zařízení držitelé karty výhod navštěvovat vždy přednostně vzhledem k udělené výhodě(ám) oproti vaší konkurenci.

5. 1. Zapojení do služby “Asistence 24/7/365 ”, jejímž cílem je maximálně zvyšovat spokojenost držitelů Karty výhod /zařízení – vašich potenciálních zákazníků. Tato služba vám umožní zjistit jak to ve vašem zařízení funguje, jak pracují vaši podřízení. Dozvíte se o problémech o kterých jste se doposud vůbec neměli možnost dozvědět.
Po 24 hodin denně 7 dní v týdnu mají možnost držitelé Karty výhod – vaši zákazníci v případě spokojenosti či nespokojenosti s vaším zařízením či službou, zavolat nebo napsat na naši hotline, svoji zkušenost;

Služba Asistence je v základní verzi pro majitele zařízení/služeb zdarma.
V průběhu telefonického rozhovoru je držitel Karty výhod ověřen dle čísla Karty výhod (identifikace) a je zaznamenán podrobně jeho podnět.
Služba Asistence je v základní verzi bezplatně pro firmy, které mají alespoň jeden placený zápis zařízení/služby na portálu www.nejlepsizmoravy.cz
Základní bezplatná verze služby Asistence zahrnuje:
1x za měsíčně přehled, informaci o zpětné vazbě držitelů Karty výhod, kteří vaše zařízení za posledních 30 dnů navštívili. Informace zahrnuje počet negativních, pozitivních hodnocení, ale i počet námětů ke zlepšení, o stížnostech, ale i pochvalách na vaše zařízení (počet kladných, počet záporných hodnocení);
Informace jsou doručovány výhradně vám, majiteli zařízení/služby, nebo osobě vámi zvolené. Výsledné informace jsou vždy zasílány diskrétně.