Turistické centrum Zikmundov – Chřiby

Kategorie: Služby, Turistická informační centra,
Okres: Uherské Hradiště

Vítejte na stránkách Turistického centra Zikmundov. Nachází se v areálu fungujícího statku Zikmundov, který leží uprostřed přírodního parku Chřiby v nadmořské výšce 600 m.n.m. Turisté zde najdou zázemí pro odpočinek, včetně sociálního zařízení (WC a sprchy), dětské herny či venkovní kryté kuchyně s posezením. Během svých výletů po kulturních i přírodních zajímavostech buchlovských hor si zde mohou odpočinout a zároveň se pobavit – k tomu zde slouží dětské hřiště, lezecká stěna, grilovací altán či aktivity, které nabízí samotný statek a přilehlý penzion, kde je možné se zároveň ubytovat v moderně rekonstruovaných pokojích.

Vyjížďky na koních, speciální wellness ve venkovních koupacích sudech, rybaření, škola grilování či výroba sýrů – to je jen ochutnávka aktivit, které s námi můžete zažít. Poradíme i tipy na výlet či náměty, jak se dá nejlíp užít dovolená na Moravě.

Dovolená ve Chřibech naláká především milovníky přírody. Formou pěší turistiky či na kole mohou objevovat přírodní krásy a zajímavosti, neboť Chřiby zahrnují celkem 12 maloplošných chráněných území a 2 národní parky.

Když nevyjde počasí, nevadí – wellness pobyty místních lázní stojí také za to! Kromě standardních lázeňských procedur mohou návštěvníci Buchlovských kopců vyzkoušet i speciální wellness ve venkovních koupacích sudech. Navštivte naše Turistické centrum Zikmundov a získejte další informace. Návštěvníkům je u nás k dispozici i sociální zařízení a dětské hřiště.

Turistické centrum Zikmundov

Staré Hutě 93

686 01 Staré Hutě

Adam Havlíček
608 838 808
zikmundov@chriby.cz

http://www.vychodni-morava.cz/cil/2317/

Provozní doba:
9:00 až 18:00

slevaChřiby
Chřiby 1Chřiby 2Chřiby 3Chřiby 4

reklamní sdělení

V OKOLÍ TAKÉ NAJDETE

Filtrovat mapu podle kategorií =