Hotel Golf Garni Mikulov

Kategorie: Hotely,
Okres: Břeclav

Stylový hotel Golf garni*** byl otevřen v roce 2009 nedaleko historického centra jihomoravského města Mikulov. Hotel Golf Garni Mikulov nabízí komfortní ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích (s přistýlkami až 50 lůžek).

Hotel Golf Garni Mikulov : Ubytování je určeno pro náročnou klientelu. Všechny pokoje hotelu jsou klimatizované, vybaveny sociálním zařízením, SAT-TV, připojením na internet a kartovým systémem. U hotelu je kamerovým systémem hlídané parkoviště, hotel má bezbariérový vstup. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Hotel Golf Garni Mikulov Konference : Školicí místnost v suterénu hotelu s kapacitou 30 míst je ideálním místem pro pořádání Vašich firemních akcí, seminářů i rodinných oslav. Pro školení lze využít technické vybavení – TV, dataprojektor, plátno, flipchart, bezdrátové připojení na internet. Personál hotelu Vám zajistí kompletní catering k akci.

Mikulov vinařská turistika : Hotel Golf garni má vlastní vinný sklep v centru Mikulova, který je ideální pro uzavřenou společnost až 30 osob. Sklípek je možné využít pro degustace, rodinné oslavy, firemní setkání, večírky. Pro větší skupiny lze zařídit degustace ve vinotéce Svatého Urbana (Mikulov, ul. Piaristů) a zájemcům o kompletní informace o pěstování a zpracování vína lze zajistit prohlídku a degustaci ve vinařství Sonberk v Popicích. Hotel aktivně spolupracuje také s nedalekým rakouským vinařstvím Taubenschuss Poysdorf.

Ubytování v hotelu Garni Golf Mikulov aktivity : Mikulov a jeho blízké okolí nabízí bohaté sportovní vyžití. Bowling 50m; Sportovní hala, squash, fitness, kurty – 200 m; Letní koupaliště – 200m; Solná jeskyně, whirlpool, sauna, spinning, masáže – 800m. V okolí lze provozovat turistiku i cykloturistiku nebo jízdu na koni po vinařských stezkách, vyhlídkové lety balónem.

Pro příznivce golfu zde zajistí kompletní servis na nedalekých golfových hřištích v Poysdorfu a v Brně. Osmnácti jamkové hřiště je situováno v mírně zvlněné krajině s nedotčenou přírodou, ovocnými sady a vinohrady na ploše 65 ha. Veltlinerland Poysdorf byl vyhodnocen nejlepším hřištěm Rakouska v roce 2006.

Kontakt:

Hotel Golf Garni
Vídeňská 54
Mikulov 69201
Česká Republika

http://www.hotel-golf-garni-mikulov.az-ubytovani.info/

 

garni-tit
garni-6garni-1garni-3garni-4garni-5

reklamní sdělení

V OKOLÍ TAKÉ NAJDETE

123

Filtrovat mapu podle kategorií =